НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > У Львові створили перший український електросамокат

У Львові створили перший український електросамокат

Електросамокат «Буцефал» розганяється до 60-ти кілометрів за годину, запас ходу – 100 кілометрів

286

Команда волонтерів і колишніх військовослужбовців зі Львова розробила електросамокат, назвала його «Буцефал». Творці цього транспортного засобу хочуть, щоби в майбутньому ним користувалася муніципальна варта чи поліція.

В ефірі програми «ДжеДаі» на телеканалі «2 + 2» розібралися в особливостях новинки.

Для того, щоби самокат не вкрали, інженери додали ключ запалювання, провертаєш його – і самокат завівся. Ручка газу дуже зручна й ергономічна. Також для вечірніх прогулянок додали світло. Поки що самокат тестують: виявляють та виправляють всі вади.

Щоби повернути на цьому електросамокаті, потрібно лише трішки викрутити руль, і нахилитись в той бік, у який повертаєте. Поки що не дуже зручно, адже конструкція тестова, і ще складно на ньому їхати. Та виробник обіцяє, що їздити на цьому самокаті буде дуже зручно.

Розганяється «Буцефал» до 60-ти кілометрів за годину, що дуже серйозна швидкість для такого типу транспорту. Повністю заряджається він усього за 5 годин.

Запас ходу в нього 100 км, для міської їзди цього вистачає. Наприклад Nissan Leaf першого покоління також проїжджає 100 кілометрів від одного заряду.

Важить він 50 кілограмів. Має металевий каркас, який практично неможливо зламати. Собівартість базової комплектації – 40 тисяч гривень.

Також розробники планують встановити протипожежну систему та допрацювати дизайн «Буцефала».

Нагадаємо, що ще в липні в українському парламенті зареєстрували відразу два законопроєкти, щоби врегулювати правила руху для водіїв на електросамокатах.

Поки Верховна Рада готувалися «узаконити» електросамокати», у Львові пів року тому пропонували негайно на місцевому рівні взяти новий транспорт під контроль.

Вчора стало відомо, що в Україні стали більше купувати електромобілі. За минулий місяць український автопарк поповнили 905 авто на акумуляторних джерелах живлення (BEV), що на 76% більше, ніж роком раніше.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі