НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Львові та Харкові відкриють генеральні консульства Туреччини

У Львові та Харкові відкриють генеральні консульства Туреччини

Статус української консульської установи в Анталії також підвищать до генерального консульства

589

Президент України Володимир Зеленський у Києві провів зустріч зі своїм турецьким колегою Реджепом Ердоганом.

Про це повідомила «Українська правда» з посиланням на заяву українського президента після переговорів зі своїм турецьким колегою.

«Ми вітаємо намір турецької сторони посилити свою дипломатичну присутність та відкрити генеральні консульства в Харкові та у Львові. Ми також підвищимо статус консульської установи в Анталії до генерального консульства, щоб ще ефективніше захищати інтереси наших громадян», – зазначив Володимир Зеленський.

Зараз статус генерального консульства у Львові мають лише дипломатичні представництва Польщі, Чехії та Росії. Інші країни почесними консульствами, консульствами, представництвами, консульськими кореспондентами та центрами візової підтримки.

Нагадаємо, що сьогодні в Києві документ про зону вільної торгівлі підписали в Києві в присутності президентів України та Туреччини Володимира Зеленського та Реджепа Таїпа Ердогана.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган під час офіційної церемонії зустрічі в Маріїнському палаці привітав бійців почесної варти українським гаслом «Слава Україні!»

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"