НТА > НОВИНИ > Спорт > У Львові та Києві підняли олімпійські прапори

У Львові та Києві підняли олімпійські прапори

230

Біля Львівської мерії та КМДА 4 лютого замайоріли прапори олімпійських ігор. Їх підійняли на честь відкриття зимових Олімпійських ігор у Пекіні.

Про це повідомляє Львівська міськрада.

Під час виступу під будівлею ЛМР Андрій Садовий розповів, що у 2012 році Львів подавав заявку на місто-столицю Олімпійських ігор 2022, тоді була впевненість у перемозі. Проте грандіозні плани зупинила російська агресія.

Як відомо, до Пекіна поїхала команда зі Львова – саночники, біатлоністи, будемо за них вболівати. Спортсмени отримували стипендію від міста під час підготовки до Олімпійських ігор.

У Львові також є традиція давати квартири медалістам Олімпіади.

У КМДА повідомили, що до заходу не випадково долучилась Олена Говорова. Вона зараз є заступницею голови міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень. Проте в минулому жінка була легкоатлеткою та сама брала участь в Олімпійських іграх. У 2000 році вона привезла із цих змагань для України медаль.

На урочистому піднятті прапора згадали кількох київських спортсменів, які відправилися до Пекіну. Адже до складу національної збірної увійшло двоє киян Олімпійських чемпіонів, а також киянин, який є призером Юнацьких Олімпійських ігор.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"