НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові в «ОХМАТДИТі» відкрили палату родини Козловських

У Львові в «ОХМАТДИТі» відкрили палату родини Козловських

693

У хірургічному відділенні Львівської обласної клінічній лікарні «ОХМАТДИТ» з’явилась нова палата «Kozlovski family room». Назвали її на честь родини Козловських, благодійників, за чиї кошти зробили ремонт у приміщенні.

За словами мецената палати та президента ФК «РУХ» Григорія Козловського, держава багато коштів вкладає в  охорону здоров’я, однак чудовою традицією є й те, що люди, які мають можливість допомогти, долучаються до підтримки медичної сфери. Відтак, палата №1 львівської лікарні «ОХМАТДИТ» отримала назву на честь родини благодійників. Тепер у ній є багатофункціональні ліжка, кондиціонер, шафа, полиці для речей, холодильник, умивальник і дзеркало. Дизайн кімнати – світлий, з яскравими і позитивними малюнками на стінах для кращого настрою маленьких пацієнців.

«Пам’ятаю, що в дитинстві при будь-якій болячці  мене возили саме  в «ОХМАТДИТ». Своїх  дітей теж лікую тут.  І вважаю, що  якщо  стається так, що дитина  потрапила  в лікарню, то хай у неї буде можливість лікуватися в хороших умовах», – зазначає Григорій Козловський.

Благодійник зауважив, що допомагати лікарні планує і надалі. Зокрема, планує долучитися до закупівлі необхідного медичного обладнання для хірургічного відділення та допомогти обладнати реабілітаційний куточок дитячої кімнати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додамо, спонсорська палата – це поширене явище за кордоном, де за кошти благодійників ремонтують палати й називають їх іменем спонсора. В самій лікарні зауважили, що усі іменні палати в Охматдиті безкоштовні. У них кладуть дітей, як тільки попередню дитину звідти виписують. Це вже четверта іменна палата в Охматдиті.

«Безмежно рада такому оновленню. Тішуся як дитина. У палаті комфортні умови, гарно, приємно, затишно»,-  зазначає директорка дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Олександра Бурда .

Нагадаємо, в червні цього року Григорій Козловський повідомив, що має намір вкласти 20 млн грн власних коштів у медицину та соціальну сферу Львова.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі