НТА > НОВИНИ > Львівські новини > У Львові врятували 9-річну Софійку з Миколаєва, яка постраждала від касетного снаряду

У Львові врятували 9-річну Софійку з Миколаєва, яка постраждала від касетного снаряду

Уламок пройшов більше 11 см крізь увесь її мозок від лобної ділянки до потилиці

456

У Львові медики врятували 9-річну Софійку з Миколаєва, яка постраждала від касетного снаряду. Зазначають, що уламок пройшов більше 11 см крізь увесь її мозок від лобної ділянки до потилиці.

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання міста Львова.

«Уламок від касетного снаряду пройшов більше 11 см крізь увесь її мозок від лобної ділянки до потилиці під час обстрілу на вулицях Миколаєва. А вже через місяць після отриманої травми дівчинка наново вчиться робити перші кроки та починає розмовляти», – йдеться у повідомленні.

Зазначають, що 4 квітня вибухи касетних бомб сталися, коли  Ніна із 9-річною донечкою Софійкою перебувала на вулиці серед житлового кварталу Миколаєва.

Протягом двох днів дівчинка пролежала у комі в Миколаєві. Весь час Ніна молила Бога лише про одне – аби дочка вижила і не втратила спогадів про неї. І не могла стримати сліз коли Софійка, прийшовши до тями скрикнула: «Мамочка!».

Зараз дівчинка перебуває у дитячій нейрохірургії Лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова.

«Лікарі уже провели втручання із видалення уламка снаряду із мозку, закривши дефект титановою пластиною. Надалі на дівчинку чекає тривала реабілітація», – повідомляють у медустанові.

Повідомляють, що Софійка активно тренується, щоб продовжити вчитися грати на музичному інструменті та втілити свою найбільшу мрію й одного дня заспівати на сцені.

Нагадаємо, що від початку російського вторгнення постраждали 642 дитини.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі