НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У Львові з допомогою робота у дитини видалили кисту селезінки

У Львові з допомогою робота у дитини видалили кисту селезінки

192

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова з допомогою робота-хірурга Da Vinci прооперували дитину. 14-річній дівчинці видалили 10-ти сантиметрову кисту селезінки.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці лікарні.

Зазначається, що батьки дівчинки звернулись зі скаргами дитини на сильний біль у лівому підребер’ї. Три роки обстежень та консультацій у десятках лікарень допомогли встановити діагноз – киста в ділянці воріт селезінки.

Однак новоутвір розташовувався дуже близько біля основних судин селезінки, тому був великий ризик видалення органу разом із кистою.

«Зважаючи на вік та захворювання пацієнтки наші медики прийняли рішення оперувати за допомогою роботичної системи Da Vinci. Тільки робот міг гарантувати високоточне 3D-зображення із 20-кратним збільшенням та складну амплітуду рухів у важкодоступних місцях, на яку нездатна кисть людини», – наголошують медики.

Операція пройшла успішно, кисту видалили, зберігши селезінку неушкодженою. Дівчинка вже вдома і тепер зможе забути про постійний біль і нарешті зможе повернутись до занять з фізкультури, не обмежуючи себе в рухах, як і її однолітки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі