НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У Львові запрацювало ще одне інсультне відділення

У Львові запрацювало ще одне інсультне відділення

Відтепер побільшало шансів урятувати пацієнтів із діагнозом інсульт

543

Інсультне відділення віднині діє на базі Першого територіального медичного об’єднання на вулиці Навроцького (8-ма лікарня).

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Першого територіального медичного об’єднання міста Львова. Туди вже доставили першу пацієнтку.

«Після проведеного обстеження жінка отримала тромболітичну терапію з використанням препарату «Актилізе», який є найчасучаснішим і єдиним припаратом в лікуванні ішемічного інсульту», – сказан в повідомленні.

Інсультне відділення розраховане на 53 пацієнти і може приймати людей з усіма 4-ма видами інсультів: ішемічним, геморагічним, субарахноїдальним і транзиторною ішемічною атакою.

«В Україні щороку трапляється близько 150 тисяч інсультів. Що 30 хвилин від них помирає одна людина. Здебільшого ці смерті пов’язані із тривалим транспортуванням хворого до лікарні», – наголосили в медичному об’єднанні.

Тож нове відділення дозволить оперативно доставляти пацієнтів з будь-якої точки південної частини Львова та зберегти «золотий час порятунку»: під час інсульту важливо надати медичну допомогу у перші 4 години.

Тому, якщо ви зауважили у себе чи в людини поряд такі симптоми – порушення мовлення, порушення координації, порушення симетрії обличчя, – терміново викликайте швидку, підсумували медики.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня на Львівщині поліцейський гелікоптер евакуював чоловіка з інсультом. Той рятувальний випадок для Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України і Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф тоді став 30-имювілейним.

Приблизно в ті ж терміни у Львові рятувальники визволили з квартири 81-річну жінку, яка потребувала медичної допомоги. У бабусі стався інсульт, і вона не могла самостійно відчинити двері помешкання.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі