НТА > НОВИНИ > У липні відбудеться індексація пенсій для ще одного мільйона пенсіонерів

У липні відбудеться індексація пенсій для ще одного мільйона пенсіонерів

165

Під час години запитань до уряду у Верховній раді міністр соціальної політики Марина Лазебна заявила, що у липні проведуть індексацію пенсій для ще одного мільйона пенсіонерів.

Вона зазначила: «Другий рік поспіль уряд забезпечує індексацію пенсій. З 1-го березня пенсії проіндексовано для 8-ми мільйонів пенсіонерів на 11%. У липні відбудеться індексація пенсій для ще 1-го мільйона пенсіонерів, яким пенсію призначено 2018-2020-го років, а також тим, кому пенсії виплачують у мінімальному розмірі».

За підрахунками міністра, таким чином підвищення виплат цього року отримають 10,5 мільйона пенсіонерів.

Нагадаємо, що Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсій пенсіонерам, які працюють, із 1-го квітня. У червні, крім перерахованої пенсії, виплатять доплату за квітень і травень 2021-го року.

Перераховані пенсії 633-ом тисячам пенсіонерів. Збільшено пенсії 313-ти тисячам. Середній розмір підвищення склав 193,32 гривні.

Як уже повідомляв сайт NTA, українським пенсіонерам, які працюють, у червні проведуть перерахунок пенсій. Доплати за квітень та травень пенсіонери можуть отримати заднім числом. Про це заявила очільниця Головного управління Пенсійного фонду Лариса Дзядевич.

Окрім того, наприкінці квітня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про підвищення пенсії ліквідаторам аварії на Чорнобильській атомній станції.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі