НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Литві офіційно визнали «гібридну агресію з боку Білорусі»

У Литві офіційно визнали «гібридну агресію з боку Білорусі»

203

Парламент Литви ухвалив резолюцію, в якій назвав зростання нелегальної міграції «гібридної агресією Білорусі». Вільнюс вважає, що вона може стати однією із загроз у контексті майбутніх російсько-білоруських навчань «Захід-2021».

Про це повідомила агенція Delfi. У документі литовського парламенту йдеться про те, що організовані потоки нелегальних мігрантів з третіх країн використовують для дестабілізації ситуації в Литві.

Місцеві депутати висловлюють стурбованість, що «гібридну агресію можуть розвивати, використовувати, і є загроза, що вона стане основою для погроз нового характеру в контексті широкомасштабних військових навчань «Захід».

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що влада Білорусі використовує біженців, як політичну зброю, беручи участь у переправленні нелегалів через кордон.

Також стало відомо, що Європейський союз розглядає можливість введення нових санкцій проти Білорусі через наплив мігрантів.

На початку липня уряд Литви оголосив надзвичайний стан в країні на державному рівні у зв’язку зі значним напливом нелегальних мігрантів з території Білорусі.

Нещодавно пресконференцію президента Литви Гітанаса Науседу й очільника уряду Іспанії Педро Санчеса, яка відбувалася на військовій базі НАТО в Шауляї, терміново припинили через російську провокацією в повітрі.

Литва з 1-го липня офіційно скасувала карантин, який запровадили у зв’язку з епідемією коронавірусу в листопаді 2020-го року, але там, як і раніше, діє досить жорсткий «паспорт можливостей».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі