НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Мадриді затримали одного з найвпливовіших мафіозі

У Мадриді затримали одного з найвпливовіших мафіозі

186

У Мадриді затримали італійця-втікача, який був лідером однієї з найбагатших злочинних організацій у світі.

Про це повідомляє АР з посиланням на поліцію Іспанії та Італії.

Зазначається, що італійські карабінери ідентифікували затриманого як 60-річного Доменіко Павільяніті, лідера злочинного синдикату “Ндрангета”, що базується в Калабрії.

Згідно із заявою національної поліції Іспанії, чоловік був заарештований у вівторок під час спільної операції з італійськими карабінерами.

Повідомляється, що Павільяніті під час затримання мав при собі підроблені португальські документи, що засвідчують особу, шість мобільних телефонів та 6 тис. євро готівкою.

Поліція вважає, що Павільяніті є главою клану “Ндрангета”, що діє по всьому світу зі своєї бази в трьох селах в італійському регіоні Калабрія.

У січні Павільяніті заочно засудили до 11 років, восьми місяців і 15 діб тюремного ув’язнення за серію злочинів, зокрема вбивство та співучасть у злочинах, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.

Як пише агентство, раніше він був засуджений в Італії до довічного тюремного ув’язнення за серію вбивств і злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, починаючи з 1980-х років. Пізніше термін скоротили до 30 років. Однак Павільяніті був звільнений у жовтні 2019 року через помилки при підрахунку його покарання, повідомила прокуратура.

Павільяніті втік до Іспанії, де нібито користувався допомогою і захистом представників кіл із наркобізнесу.

“Ндрангета” — велике італійське організоване злочинне угруповання, яка базується в Калабрії — найбіднішій провінції Італії. Хоча “Ндрангета” далеко не так відома, як сицилійська Коза Ностра і неаполітанська Каморра, вона є однією з наймогутніших злочинних організацій у світі.

Угруповання здійснює діяльність як у нелегальній сфері (торгівля наркотиками, ядерними матеріалами, нелегальний рух капіталу), так і в легальній (будівництво, ресторанний бізнес, роздрібна торгівля). Висловлюються думки про те, що “Ндрангета” (на відміну від інших італійських мафіозних кланів, ретельно уникає прямих зіткнень із владою) у 2000-х роках стала глобальною організацією, порівняною з міжнародною корпорацією.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі