НТА > НОВИНИ > Війна > У Маріуполі мобілізують чоловіків під виглядом «трудового резерву на розбір завалів»

У Маріуполі мобілізують чоловіків під виглядом «трудового резерву на розбір завалів»

Проведення перепису чоловіків для подольшої мобілізації окупанти планують влітку

218

У Маріуполі загарбники під виглядом формування «трудового резерву на розбір завалів» проведуть перепис чоловіків від 18 до 50 років, і це, скоріш за все, для проведення потім мобілізації.

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко у телеграмі.

«Цікава деталь. Вчора в Маріуполі відбулась «робоча зустріч» так званої громадської організації «Донецька республіка» (фактично МГБ) з керівниками приймальних Пушиліна (здебільше місцеві мешканці – колишні голови органів самоорганізації населення, квартальні та інші). В ході зустрічі було дано завдання провести окремий перепис чоловіків від 18 до 50 років та надати списки окупантам під виглядом формування «трудового резерву на розбір завалів», – написав Андрющенко.

Він зазначив, що «внутрішні джерела» повідомляють про плани розпочати реальну та відкриту мобілізацію чоловіків в липні-серпні після отримання ними паспортів так званої «ДНР» або громадянства Росії за спрощеною процедурою.

«У підсумку ми можемо стверджувати, що Росія разом з сателітами прийняла рішення щодо поповнення мобілізаційного резерву війська за рахунок чоловіків Маріуполя вже протягом найближчого часу. Тактика «баби нових нарожають» збору та використання «гарматного м’яса» в Росії залишається незмінною сторіччями», – зауважив радник мера.

Як повідомлялося, агресія Росії спричинила у Маріуполі одну з найбільших гуманітарних катастроф. Загарбники бомбили беззбройних мешканців, блокували гуманітарну допомогу.

Місто практично зруйновано – і житлові будинки, і об’єкти інфраструктури, і школи, і лікарні, і підприємства. Маріуполь без нормального енерго-, водо- та газопостачання.

Міський голова Маріуполя заявляв, що від початку російського вторгнення у місті загинули до 20 тисяч мирних жителів.

У заблокованому Маріуполі залишаються близько 100 тисяч мирних жителів.

Колаборанта РФ Костянтина Іващенка російські загарбники оголосили «мером» Маріуполя та роблять картинку «відновлення життя міста».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі