НТА > НОВИНИ > Війна > У Маріуполі українські воїни знищили 6 тисяч окупантів

У Маріуполі українські воїни знищили 6 тисяч окупантів

224

Українські військові у Маріуполі з 24 лютого знищили 6 тисяч окупантів — попри кількісну та якісну перевагу російських військ.

Про це під час Київського безпекового форуму розповів заступник командира полку «Азов» Святослав Паламар. 

Він каже, росіяни залучили до боїв за Маріуполь близько 14 тисяч військових та велику кількість техніки, зокрема бойовиків ПВК «Вагнера», інших найманців, спецпідрозділи, а також тактичну та стратегічну авіацію.

За словами Паламара, українським військовим вже вдалося у місті знищити приблизно 78 танків, понад 100 одиниць бронетехніки та одного генерала. Він наголосив, що ця статистика враховує лише підтверджені дані.

Нагадаємо, що російські окупанти не залишають спроби захопити «Азовсталь». 13-го травня, вони намагалися прорватися на територію заводу.

На початку травня аналітики американського Інституту досліджень війни припустили, що російські війська захоплять «Азовсталь» і візьмуть під повний контроль Маріуполь. Водночас українській армії до снаги деокупувати території Харківської області.

Як повідомлялося, міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук розповіла, що є наказ президента – зробити все можливе та неможливе, щоби витягнути людей. 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі