НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Маріуполі виявили черговий могильник з тілами 70 загиблих

У Маріуполі виявили черговий могильник з тілами 70 загиблих

На території колишнього заводу «Октябрь» людей заперло уламками будівлі після обстрілу

386

У Маріуполі на території колишнього заводу «Октябрь» виявили черговий могильник: під уламками знайшли близько 70 тіл загиблих.

Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

«В ході розбору завалів МСЧ Росії по вул. Куїнджі, на території колишнього заводу «Октябрь» знайдено близько 70 тіл загиблих. Причина та сама – людей заперло уламками будівлі після обстрілу», – йдеться в повідомленні.

Андрющенко зазначає, що тіла загиблих запакували в пластикові мішки та вивезли для поховання в братську могилу в с.Старий Крим.

«Ідентифікації не проводилось, та місцеві кажуть, що особливо ідентифікувати не було чого з огляду на стан тіл. Скількі таких могильників, залишених російськими бомбами в Маріуполі ще буде знайдено. Одиниці? Десятки? Сотні? Лють. Просто Лють», – зазначив радник мера.

Нагадаємо, що нещодавно у Маріуполі під час розбору завалів однієї з багатоповерхівок виявили одразу близько 200 тіл з високим ступенем розкладання.

Нагадаємо, що на території школи у Маріуполі 26 травня вибухнув російський снаряд, у результаті чого загинув 12-річний хлопчик.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі