НТА > НОВИНИ > Війна > У Маріуполі загарбники грабують, ґвалтують та вбивають людей – полк «Азов»

У Маріуполі загарбники грабують, ґвалтують та вбивають людей – полк «Азов»

Зокрема, у окупантів виявили – долари США та золоті прикраси, серед яких і обручки різних розмірів

698

У заблокованому Маріуполі російські загарбники грабують квартири, вбивають та ґвалтують жителів міста. Вчора українські захисники знищили багато ворожої піхоти, і, зокрема, у окупантів виявили – долари США та велику кількість різноманітних золотих прикрас, серед яких і обручки різних розмірів.

Про це у телеграмі повідомили бійці полку «Азов», які наразі боронять Маріуполь.

«Ми знаємо, що в тимчасово захоплених районах міста ці злочинці грабують квартири цивільних, вбивають та ґвалтують жителів міста. Тепер цих покидьків стало менше», –йдеться у повідомленні.

Зазначають, що вчора бійці полку «Азов» в Маріуполі знищили багато ворожої піхоти, серед збройних трофеїв азовців – БСС «Вінторєз», радіостанція «Азарт» та інше.

В одного з російських окупантів було виявлено долари США та велику кількість різноманітних золотих прикрас, серед яких і обручки різних розмірів.

«Всі цінні речі, які бійці Азову знаходять у путінських найманців, за точного виявлення власників, повернуться їм або разом зі знайденими у росіян коштами підуть на допомогу біженцям з Маріуполя», – наголосили бійці.

Також вони опублікували фотографії вбитих російських загарбників та награбованих ними золотих прикрас та доларів.

Нагадаємо, що у заблокованому російськими загарбниками Маріуполі зараз перебувають близько 160 тисяч мирних людей, вони благають про порятунок.

Зазначимо, що гуманітарна катастрофа в місті Маріуполь, спричинена повним блокуванням російськими військами міста, тема №1 в Європі та світі.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"