НТА > НОВИНИ > Війна > У Мелітополі окупанти викрали велику колекцію скіфського золота

У Мелітополі окупанти викрали велику колекцію скіфського золота

234

У Мелітополі російські окупанти викрали одну з найбільших колекцій скіфського золота.

Про це в ефірі телемарафону заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

“Орки добрались до нашого скіфського золота. Це одна з найбільших та найдорожчих колекцій, яка була в Україні, і сьогодні нам не відомо, куди вони її направили, чи заховали, чи вкрали. Нам невідома доля, але, звичайно, це вкрадене золото у нашої громади, і сподіваюсь, що нам вдасться його повернути”, – сказав Федоров.

Раніше у проросійських пабліках з’явилося відео про те, як окупанти нібито знайшли схованку з золотою колекцією, яка була захована українською владою.

Мелітополь в цей час вже був тимчасово захоплений РФ. Місто перебуває під контролем окупантів з 26 лютого.

Військові РФ, захопивши Мелітопольський міський краєзнавчий музей, вивезли звідти колекцію скіфського золота. Вони стверджують, нібито “врятували” артефакт від колишніх працівників закладу. Мовляв, ті хотіли вивезти його за межі країни.

Ситуацію з викраденням унікальної колекції прокоментував й голова Запорізької військової адміністрації Олександр Старух. Зокрема він повідомив, що найцінніші колекції ще у березні були вивезені в інші регіони України із Запорізької області.

Наразі відбувається друга хвиля евакуації історико-культурних цінностей. Є різні музейні предмети: оригінали, копії, муляжі. От така історія!“, – сказав Старух.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі