НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Мелітополі окупанти змушують школярів писати листи російським солдатам

У Мелітополі окупанти змушують школярів писати листи російським солдатам

265

У тимчасово окупованому Мелітополі представники окупаційної влади змушують дітей писати листи російським солдатам.

Про це повідомив мер міста Мелітополь Іван Федоров в ефірі національного телемарафону.

За його словами, окупанти готуються до “святкувань” 23 лютого, тому змушують дітей написати листа російському солдату та принести з дому шкарпетки.

“Сьогодні російська пропаганда торкається в першу чергу наших дітей – тих, хто ходить у дитячі садочки та школи. Якщо раніше росіяни змушували наших дітей вивчати радянські вірші та пісні, то наразі до 23 лютого вони змусили їх написати листа солдату та принести з дому шкарпетки та спідню білизну, які вони начебто будуть передавати на фронт”, – зазначив Федоров.

Окрім цього, рашисти відкрили близько 10 молодіжних організацій, які використовують для “патріотичного виховання” та змушують школярів й студентів вступити в одну із них. Мета таких організацій – це укріплення пропагандистських наративів, додав Федоров. При цьому, якщо діти ігнорують заходи, то до них застосовують покарання.

Нагадаємо, що на тимчасово зайнятих територіях у Мелітополі та Приазовському Запорізької області окупанти зупинили трансляцію всіх українських телеканалів, транслюють тільки російське телебачення.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"