НТА > НОВИНИ > Новини політики > У мережі шириться хітова пісня про офшори Зеленського

У мережі шириться хітова пісня про офшори Зеленського

1369

Мережею шириться пісня про офшори Володимира Зеленського після гучного розслідування Pandora Papers.

Так, блогер Богдан Процишин виклав на своєму Youtube-каналі відео з пародією на пресконференцію українського президента, де він намагався пояснити, чому не вважає власні офшори зашкваром.

Пародія виконана у вигляді відомої пісні “Батько наш Бандера”, однак зі зміненим текстом.

Pandora Papers — міжнародний проєкт розслідувань про глобальну корупцію, найбільша колаборація журналістів-розслідувачів, яка розкриває таємниці 35 нинішніх і колишніх світових лідерів, більше 330 чиновників у 90 країнах світу. Понад 600 журналістів із 117 країн світу протягом року досліджували 11,9 мільйонів конфіденційних файлів.

В розслідуванні Pandora Papers Україна є світовим лідером за кількістю політиків, які використовують офшорні схеми. У розслідуванні фігурують імена 38 українців. До роботи над розслідуванням долучилися й українські журналісти з агенції «Слідство. Інфо», які підготували фільм «Офшор 95». У розслідуванні йдеться, що “Студія Квартал 95”, яку очолював Зеленський, могла створити мережу офшорів у період 2012-2019 років, аби уникнути сплати податків в Україні.

В етері одного з телеканалів Зеленский заявив, що розслідування “Слідство.Інфо” за матеріалами Pandora Papers про офшори не містить нічого нового. За словами президента, він не займався відмиванням грошей. Водночас Зеленський не став заперечувати, що в 2012 році використовував офшорні компанії.

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
1
Шооо?
0

Коментарі