НТА > НОВИНИ > Новини світу > У міністерстві оборони Великої Британії відреагували на інцидент у Чорному морі

У міністерстві оборони Великої Британії відреагували на інцидент у Чорному морі

У Лондоні спростували інформацію Москви про те, що в середу, 23-го червня, біля берегів окупованого Криму російські кораблі відкрили вогонь по британському есмінцю Defender

263

Про це повідомляє Міністерство оборони Великобританії в Twitter.

«Попереджувальних пострілів по Defender не проводили. Корабель ВМС Великої Британії здійснював мирний прохід через територіальні води України відповідно до міжнародного права», – йдеться в повідомленні.

На думку британського військового відомства, російська сторона проводила навчання з артилерійської стрільби в Чорному морі та попередила про це морське співтовариство.

Крім того, в Міністерстві оборони Великої Британії не визнали твердження про те, що на шляху есмінця скидали бомби.

До речі, в МЗС України підкреслили, що інцидент з британським судном в Чорному морі доводить, що Росія веде агресивну і провокаційну політику в Чорному й Азовському морях.

Нагадаємо, що сьогодні з’явилася інформація про те, що російські прикордонні сторожові кораблі сьогодні відкрили попереджувальну стрільбу в бік есмінця Великої Британії Defender біля берегів окупованого Криму. Також російські джерела інформації повідомляли, що бомбардувальник Су-24М виконав «попереджувальне бомбометання».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі