НТА > НОВИНИ > Війна > У Міноборони назвали ще один напрямок, де можливий наступ росіян

У Міноборони назвали ще один напрямок, де можливий наступ росіян

224

Росія найближчим часом буде зайнята встановленням контролю над Луганською областю, яку вона ще не захопила повністю, і Донеччиною. Після цього може спробувати наступати на Запорізькому напрямку.

Про це заявила заступник Міністра оборони Ганна Маляр під час брифінгу.

“Зусилля противника зосереджені на встановленні остаточного контролю над Луганською областю. Найскладніша ситуація на сьогодні склалася на Слов’янському, Краматорському та Бахмутському напрямках. Ворог намагається вийти на рубежі Донецької області”, — заявила Маляр.

Зокрема можливі наступальні дії противника в бік Великої Новосілки та Покровська з метою оточення українських підрозділів. Підрозділи окупаційних військ у цьому напрямку посилюються щонайменше п’ятьма батальйонними тактичними групами.

Водночас розвідка не виключає, що окупанти спробують наступати і на Запорізькому напрямку. А на правому березі Дніпра в Херсонській області росіяни будуть тримати оборону і проводити диверсійні дії.

“Враховуючи відсутність ознак створення на території Придністровського регіону Молдови та Білорусі наступальних угруповань і відсутність значної кількості російських військ, зараз ГУР розглядає ймовірність проведення наступу противника як один з можливих сценаріїв, але оцінює цю ймовірність як низьку”, — заявила Маляр.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі