НТА > НОВИНИ > Суспільство > У Міноборони оцінили ймовірність окупації Харкова російськими військами

У Міноборони оцінили ймовірність окупації Харкова російськими військами

Олексій Резніков заявив, що Росія розробляє різні плани нападу на Україну, але 100-відсоткової ймовірності не існує

210

Міністр оборони України Олексій Резніков оцінив вірогідність окупації Харкова російськими військами. За його словами, на теперішній момент її на 100 відсотків не існує.

Про це Олексій Резніков розповів в інтерв’ю «Лівому берегу».

«Східно-південна частина – це теж кордон з Російською Федерацією. І, вибачте, кордон поблищу Харківської області – це теж кордон з Росією», – сказав він.

На запитання журналіста, наскільки високою є вірогідність окупації Харкова, про яку нещодавно заявив президент Володимир Зеленський, міністр відповів, що «такої вірогідності немає».

«Поясню – чому. Тому що, якщо ми кажемо про вірогідність, то це 100-відсоткова ймовірність з погляду слова. Якщо взяти теорію ймовірності, то вірогідність – це 100-відсоткова ймовірність. Такої 100-відсоткової ймовірності не існує», – зазначив Резніков.

Він зауважив, що Росія точно опрацьовує різні плани вторгнення в разі ухвалення відповідного політичного рішення.

«Тому є ймовірність атаки з півдня, з моря та зі сходу. Скажу більше, з ОРДЛО теж існує ймовірність. Плани розробляють різні. Але я свідомо розумію, що такої вірогідності станом на теперішній момент немає», – резюмував глава Міноборони.

Нагадаємо, що півтора тижні тому, президент України Володимир Зеленський назвав можливий сценарій подальшої військової російської ескалації. Він припустив, що Росія може окупувати Харків.

Згодом міський голова Харкова Ігор Терехов зробив заяву, якою фактично відповів на слова президента Володимир Зеленського про те, що першим окупованим Росією містом зараз може стати саме столиця Слобожанщини.

Громадянин України Олег Марченко з Харкова звернувся у листі до генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга з пропозицією віддати свою земельну ділянку для створення бази Альянсу. Він зазначив, що хоче вступити до НАТО та передати свою земельну ділянку 8,13 гектара для розміщення військової бази.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі