НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Міністерстві оборони прокоментували обійми українки з росіянкою на Олімпіаді

У Міністерстві оборони прокоментували обійми українки з росіянкою на Олімпіаді

441

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр прокоментувала обійми володарки бронзової медалі за стрибки у висоту на Олімпіаді-2020 Ярослави Магучіх з російською легкоатлеткою Марією Ласіцкене.

Маляр заявила, що українські спортсмени на міжнародних змаганнях повинні розуміти, що в Україні триває російсько-українська війна. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Спортсмени, які представляють Україну на міжнародних змаганнях, повинні розуміти, що в Україні триває російсько-українська війна, і це накладає певні обмеження та відповідальність», – наголосила Маляр.

Тому, за її словами, вірне слідування спортивним традиціям, приміром – фото обіймів зі спортсменами-громадянами РФ, коли вони теж стають призерами, – відразу використовує ворог як інформаційно-психологічну гармату, яка демонструє світу, що «їх тут немає».

Вона пояснила, що така необережна поведінка спортсменів, тим паче армійських спортсменів, може бути об’єктом інформаційних спецоперацій Росії.

Однак, заступниця міністра оборони закликала припинити цькування Магучіх, поки вона сама не пояснить свою поведінку. Коли вона повернеться з Токіо, на зустріч із нею буде чекати Ганна Маляр, про результати якої вона повідомить.

За словами заступниці, окрім Ярослави, яка є молодшим лейтенантом ЗСУ, у складі української збірної – 60 армійських спортсменів.

Нагадаємо, що українська спортсменка Ярослава Магучіх здобула бронзову медаль у фіналі жіночих стрибків у висоту на Олімпіаді-2020 у Токіо. Після цього вона емоційно привітала золоту медалістку з Росії Марію Ласіцкене.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі