НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Міноборони України розсекретили можливий сценарій російської агресії

У Міноборони України розсекретили можливий сценарій російської агресії

Мета дій агресора – розхитати Україну зсередини, щоби змусити відмовитися від ЄС та НАТО

582

Міністр оборони України Олексій Резніков озвучив сценарій російської агресії. Він укотре підтвердив високий рівень загрози.

Таку заяву він зробив на сьогоднішньому брифінгу. За його словами, Україна не применшує загрози, її рівень високий, але влада прогнозує всіх сценарії, обираючи тактику поведінки.

«Серед інших ми розглядали сценарій, що Росія спробує буквально оточити військами: від Бреста до Таганрога, на суходолі, на двох морях і в тимчасово окупованому Криму. Та позначити активність на тимчасово окупованій частині Молдови, у Придністров’ї. Тому очікувалось, що Росія на тлі цього влаштує загострення на сході України», – зазначив він.

Міністр додав, що все це супроводжуватимуть інші засоби тиску: кібератаки, мінування цивільних об’єктів, спроби влаштувати заворушення під різними приводами.

«Мета цих дій – розхитати Україну зсередини, щоб ми змінили політичний курс та відмовилися від Євросоюзу та НАТО, а врешті-решт втратили незалежність. Наразі цей сценарій намагаються втілити», – додав Резніков.

Міністр повідомив, що підрозділи Російської Федерації нараховують 127 тисяч осіб наземного компоненту, з морською та авіаційною компонентами – 147 тисяч.

«Ми не бачимо відведення та не кажемо про зменшення кількості військових. Ті частини, які зараз у русі, можуть повернути до попередніх місць чи перекинути на іншу ділянку», – зауважив він.

Минулого тижня міністр оборони України Олексій Резніков прокоментував заяви Росії щодо відведення військ від українських кордонів. Він не підтвердив таку інформацію, стверджуючи, що йде не відведення, а переміщення сил.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі