НТА > НОВИНИ > Новини політики > У місію України при НАТО призначено нового голову

У місію України при НАТО призначено нового голову

421

Президент України Володимир Зеленський призначив нового голову місії України при НАТО. Місію очолила Наталія Галібаренко.

Про це повідомило офіційне інтернет-представництво президента України Володимира Зеленського. «Призначити Галібаренко Наталію Миколаївну керівником місії України при НАТО», – коротко йдеться в президентському указі.

Варто зазначити, що рік тому президент звільнив Галібаренко з посади посла України у Великій Британії, призначивши туди колишнього міністра закордонних справ Вадима Пристайко.

До цього Галібаренко була послом у Великій Британії зі серпня 2015-го року, а ще раніше – першим заступником міністра закордонних справ.

Свою дипломатичну кар’єру Наталія Галібаренко розпочала 2000-го року. На початках працювала на посадах аташе та третього секретаря у міністерстві закордонних справ України, третього та другого секретаря представництва України при ЄС.

За 21 рік дипломатичної роботи брала участь у численних двосторонніх і багатосторонніх переговорах, зокрема у рамках ЄС, НАТО, Ради Європи, ОБСЄ та інших міжнародних організацій. З іноземних мов вільно володіє англійською та іспанською.

Нагадаємо, що минулого тижня президент України Володимир Зеленський підписав указ, який вводить в дію рішення Ради нацбезпеки і оборони України про поглиблення інтеграції України до Організації Північноатлантичного договору.

Як відомо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг покине посаду у вересні 2022-го року. Зараз у штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу почалися обговорення кандидатури на цю посаду. У списку потенційних кандидатів з’явилися три імені: колишні президенти Хорватії Колінда Грабар-Кітаровіч і Литви Даля Грібаускайте, а також чинний президент Естонії Керсті Кальюлайд.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі