НТА > НОВИНИ > У МОН України презентують застосунок “Всеукраїнської школи онлайн”

У МОН України презентують застосунок “Всеукраїнської школи онлайн”

141
У МОН України презентують застосунок "Всеукраїнської школи онлайн"

У рамках поточного тижня Міністерство освіти й науки України презентує мобільний застосунок “Всеукраїнської школи онлайн”. Його використають для якісної організації дистанційного навчання учнів.

Про це заявив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет у мережі Telegram.

Згідно з моніторингом якості дистанційної освіти МОН, повідомляють, що результати, які засвідчують навчання сьогодні, значно відрізняються від тих, що були в березні-квітні 2020 р. У порівнянні з минулим роком цей показник зріс на 15%.

Відтак, за даними опитування Державної служби якості освіти, визначений період дистанційного навчання засвідчив позитивну динаміку оцінювання, зокрема: 70% учнів та здобувачів освіти в закладах фахової передвищої та вищої освіти задоволені організацією дистанційного навчання та 65% респондентів позитивно оцінили організацію освітнього процесу, якість надання освітніх послуг закладами, а також результати навчання.

Нагадаємо, раніше у МОН України повідомили, що усупереч сподіванням, що діти повернуться у школи, уже виявили нові форми COVID-19. Чи буде освіта такою ж, як і до карантинних заходів залежатиме від ситуації влітку, якщо вдасться впоратись, – звичне навчання розпочнеться з осені.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі