НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У МОЗ пояснили чи потрібно вакцинуватися після перенесеного COVID-19

У МОЗ пояснили чи потрібно вакцинуватися після перенесеного COVID-19

156
У МОЗ пояснили чи потрібно вакцинуватися після COVID-19

У Міністерстві  охорони здоров’я розповіли чи варто вакцинуватися від Covid-19, якщо хворобу вже перенесли. Також, чи зможе імунітет захистити від повторного зараження.

Про це йдеться на сторінці МОЗ у Facebook.

Згідно з повідомленням, якщо людина перехворіла на коронавірус, в легкій чи важкій формі, то організм виробив імунітет, такий спосіб називають набутим природним.

Втім, у МОЗ зазначають, що такий імунітет не гарантує повторного зараження. Натомість імунітет від вакцинації дозволить захистити від хвороби більше, так як такі громадяни хворіють рідше, або переносять Covid у легшій формі.

Міністерство рекомендує вакцинуватися навіть у тому випадку, якщо вже хворіли, адже це забезпечить кращий імунітет.

Крім цього, після перебігу хвороби вакцинацію можна відкласти на півроку, оскільки протягом цього періоду рідко трапляються повторні випадки.

Додають, що перед вакцинацією не потрібно робити тест на антитіла.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу інфікувалися більше 2 тисяч осіб. Водночас одужали майже 7 тисяч українців.

Раніше, у НАН прогнозували, що протягом цього тижня в Україні може збільшитись кількість хворих на коронавірус. Ріст захворюваності пов’язаний не з погіршенням епідемічної ситуації, а з нормалізацією кількості тестувань після травневих свят.

Також, глава МОЗ Максим Степанов заявив, що в Україні може з’явитися індійський штам коронавірусу, оскільки його уже виявили в сусідніх країнах.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі