НТА > НОВИНИ > Війна > У МВС отримали 12 тисяч звернень від родичів зниклих безвісти  російських солдатів 

У МВС отримали 12 тисяч звернень від родичів зниклих безвісти  російських солдатів 

408

До МВС України вже надійшло загалом близько 32 тисяч звернень щодо розшуку російських солдатів від, у тому числі їхніх родичів, і близько 12 тисяч із таких звернень надійшли на “гарячу лінію” довіри відомства.

Про це в ефірі 24 каналу заявив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів.

«Я б не сказав, що це наразі таке масове явище. Дійсно, була велика така масовість десь на початку березня (щодо цього), а наразі це вже більш така звичайна ситуація. Дійсно, ми отримали десь 12 тисяч звернень, навіть, можливо, більше, на нашу лінію довіри, яка якраз була створена саме для російських громадян, і понад 20 тисяч ми отримали з такого спецбота від Телеграм-каналу «Ищи своих», – уточнив Андрусів.

Росіяни у МВС залишають контакти своїх солдатів – чоловіків, синів, яких вони шукають і щодо яких у них немає жодної інформації.

«Ми навіть телефонуємо часто і питаємо, чому, наприклад, ви це пишете, чому ви не можете своїх розпитати, – і вони кажуть, що їм брешуть. Тобто, є там таке розуміння. І враховуючи такі обсяги, то я думаю, що насправді це розуміння дуже сильно росте у РФ, просто це не виказується, тобто, так само як й у Радянському союзі», – сказав радник міністра.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі