НТА > НОВИНИ > Війна > У МВС України пояснили, що означає активність білоруських військ на кордоні з Волинню

У МВС України пояснили, що означає активність білоруських військ на кордоні з Волинню

Військові навчання є продовженням політики лідера білоруського режиму на підігрування Володимиру Путіну

1413

Навчання російських військових в Білорусі поблизу кордону з Волинською областю покликані стримати перекидання українських військ на Донбас.

Таку заяву зробив радник очільника Міністерства внутрішніх справ Віктор Андрусів.

«Такими маневрами вони намагаються стримувати перекидання наших військ на Схід. Ми не можемо ігнорувати цю загрозу, тому змушені тримати сильні угруповання на цьому напрямку. Сама ж армія Білорусі слабка, непрофесійна та невмотивована. Треба зважати, що білоруси – нація, яка майже ніколи не воює. У них навіть гімн починається зі слів, що вони мирні люди», – пояснив він.

Він додав, що серед цих мирних людей є ті, хто на нашому боці. Партизанський рух є в Білорусі. У перші місяці війни справді відбулося декілька важливих операцій, зокрема, підривали залізничні колії.

За словами Андрусіва, ці навчання є продовженням політики лідера білоруського режиму на підігрування президенту Російської Федерації Володимиру Путіну.

«Путін фактично анексував Білорусь, точніше Лукашенка. Це і пояснює ту ситуацію, яка є зараз. В умовах цієї анексії Лукашенко намагається якось підігрувати Путіну, але таким чином, щоби це не мало наслідків. Політика «допомагати Путіну без наслідків» буде зберігатися й надалі», – вважає радник міністра внутрішніх справ.

За словами президента України Володимира Зеленського, ніхто не знав заздалегідь, яку роль у війні отримає Білорусь. Однак ніхто не очікував, коли з її території розпочали летіти ракети.

Нагадаємо, що недалеко від білорусько-українського кордону з Волинською областю 26-го травня проходять військові навчання збройних сил Білорусі.

Декілька днів тому стало відомо, що Білорусь наблизила до кордону з України російські «Іскандери». Це сталося вперше за два місяці війни на території нашої країни.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі