НТА > НОВИНИ > Новини політики > У МЗС назвали перший план Росії щодо дестабілізації ситуації в Україні

У МЗС назвали перший план Росії щодо дестабілізації ситуації в Україні

Санкції потрібні для того, щоб стримати Москву, яка постійно атакує не тільки Україну, а й західні країни

282

Росія намагається дестабілізувати Україну за допомогою залякувань дискусіями про війну, кібератаками й економічними заходами. Про це під час робочого візиту у Данію заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Про це повідомило Суспільне.

«Нині Росія застосовує свій перший план – дестабілізацію України без застосування воєнних дій. Вони залякують людей дискусіями про війну, Кількість російських військ зростає постійно. Нині їхня мета – створити паніку  та змусити нас піти на поступки. Вони також застосовують кібератаки й економічні заходи, щоб ослабити Україну. Ми не можемо дозволити Росії, і далі це робити», – заявив міністр.

За його словами, його основна місія під час візиту до Данії – безпекова. Крім того, сторони обговорили санкції проти Росії.

«Якщо російська операція в Україні виявиться успішною, то Росія стане агресивнішою і до інших європейських країн. Майбутнє для всієї Європи нині вирішується в Україні. Ми будемо себе захищати. Не дамо Путіну здійснити заплановане», – наголосив очільник МЗС.

Інша важлива річ під час розмов у Данії – підготовка економічних санкцій проти Росії, що може стати ще однією перевагою в боротьбі проти режиму Путіна.

Кулеба також додав, що Україна хоче вирішити все дипломатично, а санкції потрібні для того, щоб стримати Москву, яка постійно атакує не тільки Україну, а й західні країни. Зокрема постійно атакують Європу кібератаками та різними економічними санкціями – наприклад, штучно створеною газовою кризою.

Він також зазначив, що Україна із Європа мають бути об’єднаними, щоб зупинити дестабілізувальні заходи Росії – дезінформацію, кібератаки, економічні погрози.

Нагадаємо, що в листопаді міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та держсекретар США Ентоні Блінкен підписали Хартію стратегічного партнерства між країнами. Цей документ має визначати відносини між Києвом та Вашингтоном упродовж 10-ти років.

Минуло тижня Кулеба заявив, що визнання Росією так званих «ЛНР» і «ДНР» означатиме вихід Москви з Мінських домовленостей.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"