НТА > НОВИНИ > Місця > У МЗС пояснили, які країни будуть відкриті для українців цього літа

У МЗС пояснили, які країни будуть відкриті для українців цього літа

101

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба назвав країни, які відкриють для українців після запровадження «паспортів вакцинації». Ці документи підтверджуватимуть щеплення від коронавірусу і в найближчому майбутньому можуть стати «перепусткою» для в’їзду до ЄС.

Поки що ситуація така: для українців доступні Греція, Кіпр, Хорватія та Болгарія.

В ефірі «Сніданку з 1+1» Дмитро Кулеба наголосив: «Ми працюємо над тим, щоб була мінімальна кількість вимог. Я вчора спілкувався з міністром закордонних справ Албанії. Ми домовилися, що українцям створять відповідні умови. Думаю, що основні курорти ми відкриємо. Працюємо над Іспанією. Думаю, цього літа ми матимемо більше умов для подорожей, ніж минулого року».

Керівник МЗС вважає, що Туреччина є найбільш відкритою країною для українських туристів: «Я говорив з керівником МЗС Туреччини, і ми домовилися, що цього літа для українських туристів створять максимальні умови».

Нагадаємо, що з червня розпочали діяти нові правила в’їзду іноземців до Туреччини. Для в’їзду до країни потрібно надати один із чотирьох документів: негативний ПЛР-тест на COVID-19, зроблений не пізніше ніж за 72 години до приїзду; експрес-тест на визначення антигену SARS-CoV-2, зроблений не пізніше ніж за 48 годин до приїзду; документ про повну вакцинацію від коронавірусу, проведену щонайменше за 14 днів до приїзду; документ, що засвідчує, що особа перехворіла на COVID-19 протягом останніх 6 місяців.

Загалом, цього літа популярні туристичні країни відкривають кордони, однак кожна з них встановлює свої правила в’їзду.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі