НТА > НОВИНИ > Новини світу > У МЗС України відмежувалися від слів про Бандеру посла в Німеччині Мельника

У МЗС України відмежувалися від слів про Бандеру посла в Німеччині Мельника

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів розмову з польським колегою Збігнєвом Рау

237

Посол України в Німеччині Андрій Мельник в інтерв’ю зробив заяви щодо ролі лідера ОУН і видатного очільника українського визвольного руху Степана Бандери. Однак його думка, виявляється, не відображає позицію Міністерства закордонних справ.

Про це у спеціальній заяві наголосив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко.

«Слова посла України в Німеччині Андрія Мельника, висловлені в інтерв’ю німецькому журналісту, є його особистою думкою і не відображають позицію МЗС України», – написав він.

Речник висловив упевненість, що відносини України та Польщі зараз перебувають на своєму піку.

«Україна вдячна Польщі за безпрецедентну підтримку в боротьбі з агресією Росії. Нас ніщо не роз’єднує, оскільки як у Києві, так і у Варшаві є повне порозуміння щодо необхідності збереження єдності перед нагальними загрозами», – зазначив Ніколенко.

Своєю чергою, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів розмову з польським колегою Збігнєвом Рау щодо слів посла, після чого в Польщі подякували за швидку публічну реакцію.

«Відбулася розмова з моїм приятелем, міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою у зв’язку із заявами посла України в Німеччині Андрія Мельника, які фальшують історію. Я подякував міністру Кулебі за швидке публічне втручання у цій справі», – написав у твітері Рау.

Раніше посол України у Німеччині Андрій Мельник в інтерв’ю німецькому журналісту Тіло Юнгу заявив, що «наразі немає доказів того, що бандерівці вбили сотні тисяч євреїв», але, за його словами, цей наратив просувають росіяни, а у Польщі, Німеччині та в Ізраїлі в таке вірять.

Нагадаємо, що Польща може ввести протиракетний захист над західною частиною України. Це можливо, якщо Росія продовжить атакувати прикордонні райони з нашою країною ракетами великої дальності.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі