НТА > НОВИНИ > Новини політики > У МЗС України відреагували на заяву Варшави щодо “дискримінації поляків”

У МЗС України відреагували на заяву Варшави щодо “дискримінації поляків”

Заступник глави МЗС Польщі Шимон Шинковський вель Сенк заявив, що поляки в Україні зазнають дискримінації через віросповідання, мову та обмеження свободи слова.

295

Українське Міністерство закордонних справ відреагувало на заяву польського МЗС про “дискримінацію поляків в нашій державі”. Так, Київ спростовує дану інформацію.

Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко, пише “Українська правда”.

За його словами, використання подібних тверджень відносно становища польської спільноти в нашій державі є щонайменше некоректним і вводить в оману наші суспільства, не відображаючи реальний стан дружніх і партнерських відносин України та Польщі.

“Категорично відкидаємо твердження заступника міністра закордонних справ Польщі Шимона Шинковського вель Сенка про нібито “дискримінацію” поляків в Україні.

Здивовані, що ця заява пролунала наступного дня після успішного засідання у Варшаві консультаційної комісії з питань задоволення освітніх потреб представників української меншини в Польщі і польської меншини в Україні. Комісія підтвердила взаєморозуміння і обопільну відкритість до конструктивного діалогу”, – зазначив речник МЗС.

Крім того, у МЗС України закликали польську сторону утримуватися від політичних оцінок, які дисонують з реальними намірами і кроками сторін задля зміцнення партнерства України і Польщі у різних сферах.

Читайте більше новин за посиланнями:

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі