НТА > НОВИНИ > Економіка > У «Нафтогазі України» з «Північним потоком-2» боротиметься нова радниця

У «Нафтогазі України» з «Північним потоком-2» боротиметься нова радниця

148

Світлана Заліщук призначена радницею голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України». В її обов’язки входить координування взаємодії групи «Нафтогаз» із міжнародними партнерами, зокрема, посадовими особами країн G7, також вона виконуватиме представницьку функцію. Одним з її пріоритетів стане протидія «Північному потоку-2». Про це повідомляє Facebook-сторінка «Група Нафтогаз».

«Необхідна мобілізація всіх гілок української влади та чітка і послідовна координація з нашими міжнародними партнерами, які розуміють небезпеку російської труби для всієї Європи. Такими поки що я бачу пріоритети своєї роботи», – так прокоментувала Заліщук своє призначення.

Світлана Заліщук має досвід роботи в сфері міжнародних відносин. Вона працювала зовнішньополітичним радником прем’єр-міністра і віце-прем’єра з європейської і євроатлантичної інтеграції.

Була народною депутаткою VIII скликання і очолювала підкомітет з питань євроатлантичного співробітництва та євроінтеграції Комітету Верховної Ради з міжнародних відносин. Також була членом українських делегацій в ПАРЄ і парламентському комітеті Асоціації з ЄС.

Нагадаємо, що Державний департамент США два тижні тому вирішив не вводити нові санкції проти «Північного потоку-2». Знято обмежувальні заходи проти компанії Nord Stream 2 AG і її керівника Матіаса Варніга. В Україні дехто це вже назвав «поразкою американської дипломатії». Однак експерти радять не поспішати з такими висновками.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі