НТА > НОВИНИ > У НАТО очікують, що англійською спілкуватимуться всі офіцери ЗСУ до 2024 року

У НАТО очікують, що англійською спілкуватимуться всі офіцери ЗСУ до 2024 року

433

Дорожня карта з вивчення англійської мови Міністерства оборони України дає підстави сподіватися, що до 2024 року нею зможуть спілкуватися всі офіцери ЗСУ.

Як повідомляє Укрінформ, таку думку висловив радник з питань професійної військової освіти підполковник Стасіс Палдунас під час круглого столу «Співпраця Україна-НАТО – шлях вперед».

«Програма є дуже амбіційною, і я сподіваюся, до 2024 року… всі офіцери будуть у змозі говорити англійською та брати участь в усіх діях без проблем. Я також хочу звернути увагу, що навчальні та тренувальні предмети у вищих закладах будуть англійською мовою. У 2024 році 50% навчальних курсів будуть англійською мовою», – сказав Палдунас.

При цьому він зауважив, що не всі навчальні інституції мають достатню тренувальну базу та матеріали для проведення тренувань відповідно до стандартів НАТО.

Своєю чергою радник з питань підготовки сержантського і старшинського складу сержант майор Йонас Спавічюс наголосив, що стандарти НАТО стосовно сержантського складу Україна впроваджує доволі швидко.

«Утім, є сфери для покращення та прогресу. Це проблематичні питання зарплати, соціальних гарантій, низька привабливість служби у війську на ринку праці та недостатній мотиваційний фактор для професійної військової кар’єри в ЗСУ», – вважає Спавічюс.

Він також висловив сподівання, що увага держави до цих проблем сприятиме розвитку військової кар’єри в ЗСУ.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі