НТА > НОВИНИ > Новини світу > У НАТО відповіли на ядерний шантаж Росії

У НАТО відповіли на ядерний шантаж Росії

Ядерна війна, яка змінить весь конфлікт, не буде виграшною, тому її не можна розпочинати

533

Загроза застосування ядерної зброї з боку Росії і надалі існує. НАТО пригрозило Москві тим, що це може абсолютно змінити війну.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. За його словами, НАТО і надалі стежить за поведінкою Росії, у тому числі за ядерними навчаннями та риторикою, яку використовує очільник Кремля Володимир Путін.

Генеральний секретар зауважив, що ядерний шантаж є небезпечним і підвищує напругу, однак Росія досі не змінила своєї позиції щодо цього.

«Ми нагадуємо Росії, що вони погодилися з тим, що ядерна війна не буде виграшною, тому її не можна розпочинати. Використання ядерної зброї Росією абсолютно змінить цей конфлікт», – відзначив Столтенберг.

Раніше перший заступник голови МВС Євген Єнін заявив, що загрозу ядерного удару Росією не варто переоцінювати, однак необхідно завжди бути готовим до найгіршого сценарію.

Нагадаємо, що Парламентська Асамблея НАТО одностайно ухвалила декларацію, в якій висловила підтримку демократії, незалежності та територіальній цілісності України, а також закликала Альянс збільшити військову підтримку України та посилити санкційний тиск на Росію.

У середині червня міністри оборони країн НАТО зберуться на засідання в Брюсселі. На зустріч запросили і представників України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі