НТА > НОВИНИ > Новини світу > У НАТО закликали Корею змінити закон і допомогти Україні зброєю

У НАТО закликали Корею змінити закон і допомогти Україні зброєю

Законодавство Південної Кореї забороняє постачати озброєння країнам, які перебувають у стані збройного конфлікту

279

НАТО не бачить жодних ознак того, що президент Росії Володимир Путін і військове керівництво готуються до миру, натомість в Альянсі зрозуміли, що Росія готується до подальшої війни.

Таку заяву зробив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час виступу в Інституті перспективних досліджень CHEY в Сеулі.

Він зазначив, що зараз ніхто не може сказати, коли закінчиться війна.

«Але ми знаємо, що це загарбницька війна, це насправді війна за вибором президента Путіна. Він вирішив вторгнутися в іншу країну, суверенну демократичну державу в Європі», – акцентував він.

Столтенберг наголосив, що президент Путін може закінчити війну в будь-який момент.

«Але проблема полягає в тому, що ми не бачимо жодних ознак того, що президент Путін і правителі в Москві готуються до миру. Ми бачимо протилежне. Вони готуються до подальшої війни, мобілізують більше солдатів, понад 200 тисяч, а потенційно навіть більше. Активно нарощують озброєння та боєприпаси», – додав генсек НАТО.

За його словами, Росія нарощує свій арсенал і завдяки підтримці інших авторитарних держав, таких як Іран і Північна Корея.

«І найголовніше, ми не бачимо жодних ознак того, що президент Путін змінив свою спільну мету цього вторгнення, яка полягає у тому, щоби контролювати сусіда, контролювати Україну. Отже, поки це так, ми маємо бути готовими до довгого шляху», – сказав Столтенберг.

Він наголосив, що для всіх, хто вірить у демократію, важливо, щоби Путін не виграв цю війну.

Генсек НАТО закликав до військової підтримки України, оскільки це найкращий спосіб домогтися мирного переговорного рішення у війні.

Столтенберг також звернувся до Південної Кореї із закликом збільшити військову підтримку України, пославшись на інші держави, які змінили свою політику ненадання зброї країнам у стані конфлікту після вторгнення Росії.

Річ у тому, що законодавство Південної Кореї забороняє постачати озброєння країнам, які перебувають у стані збройного конфлікту. Столтенберг навів у приклад Швецію та Норвегію, які дотримувалися подібної політики, але змінили її заради України.

Нагадаємо, що Міністерство оборони України замовило 105 розвідувальних безпілотників Vector у німецької компанії Quantum-Systems GmbH.

Німеччина могла би передати Україні підводний човен. Це допомогло би українцям швидше вигнати російський флот із Чорного моря.

Позиція уряду Німеччини щодо винищувачів для України не змінилася. Тому дебати стосовно цього питання в Німеччині повинні припинитися. Про це заявив канцлер Німеччини Олаф Шольц.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі