НТА > НОВИНИ > У навчаннях НАТО-Україна «Непорушна стійкість» братимуть участь фахівці РНБО

У навчаннях НАТО-Україна «Непорушна стійкість» братимуть участь фахівці РНБО

115

Фахівці Ради національної безпеки і оборони України беруть участь у спільних з НАТО командно-штабних навчаннях «Непорушна стійкість» з протидії гібридним загрозам критичній інфраструктурі у Чорноморському регіоні (м.Одеса), які триватимуть цього тижня.

Про це повідомляє пресслужба РНБО.

Навчання проводяться Кабінетом Міністрів України спільно з Центром передового досвіду НАТО з енергетичної безпеки та за підтримки Вищої морської школи США у рамках Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні. Мета навчань – розбудова стійкості системи державних органів України у сфері протидії гібридним загрозам та кризового реагування за рахунок посилення міжвідомчої і цивільно-військової співпраці, планування та забезпечення готовності”, – зазначають у відомстві.

Як зазначається, проведення навчань є складовою схваленого у квітні 2019 року у Вашингтоні рішення міністрів закордонних справ держав-членів НАТО щодо підтримки України у протистоянні гібридним викликам у Чорноморському регіоні.

За інформацією пресслужби, до участі у навчаннях залучатимуться органи сектору безпеки і оборони України, установи, що здійснюють координацію кризового управління, а також оператори енергетичної та іншої критичної інфраструктури.

Питання зміцнення співпраці з НАТО та підготовки до проведення штабних навчань «Непорушна стійкість» були заплановані в рамках візиту української урядової делегації на чолі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та зустрічі з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у лютому цього року. Також у травні в Києві відбулась Головна планувальна конференція з підготовки до командно-штабних навчань НАТО-Україна «Непорушна стійкість».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі