НТА > НОВИНИ > Кримінал > У Нідерландах пограбували оркестр Львівської філармонії

У Нідерландах пограбували оркестр Львівської філармонії

Музикантів зі Львова обікрали на 400 тисяч гривень

272

На гастролях у Роттердамі пограбували музикантів симфонічного оркестру Львівської філармонії «Inso-Lviv». З автобуса у музикантів викрали інструменти: гобой, англійський ріжок і трубу, а також деякі особисті речі.

Про це повідомило Суспільне з посиланням на заступницю директора філармонії Іоланту Пришляк. За попередніми підрахунками, оркестр обікрали на 400 тисяч гривень. Музиканти уже написали заяву в місцеву поліцію.

«Сталося це в Роттердамі біля службового входу до концертного залу. Обікрали один автобус, а поряд стояли ще два. Водії перебували в одному з автобусів. Перевернули все, там були набагато дорожчі інструменти, але взяли гобой, англійський ріжок і трубу», – розповіла Іоланта Пришляк.

У Нідерландах симфонічний оркестр Львівської філармонії перебуває на гастролях. Пограбування не зірвало запланованих концертів і гастролі «Inso-Lviv» тривають. Музиканти мають ще попереду 10 концертів.

«Ми підшукали інструменти, які можемо взяти в оренду. Приїхала Опікунська рада оркестру, і ми разом вирішували питання про купівлю нових інструментів», – додала Іоланта Пришляк.

Керівниця правління оркестру «Inso-Lviv» Іоланта Пришляк сподівається, що після розголосу інструменти або знайдуться, або принаймні грабіжники їх не зможуть продати.

Нагадаємо, що львівський оркестр «Inso-Lviv» презентував відеоролик, в якому 57 музикантів в онлайні грають відому композицію. Це прониклива увертюра Джузеппе Верді до опери «Сила волі».

У жовтні у церкві Святого Маркуса в Кемніці (Німеччина) під час святкового концерту Молодіжному симфонічному оркестру України вручили премію Саксонського Моцартівського товариства Mozartpreis 2021.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі