НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Німеччині хочуть заблокувати соціальну мережу Телеграм як екстремістську

У Німеччині хочуть заблокувати соціальну мережу Телеграм як екстремістську

Повне відключення Телеграм стало би крайнім заходом, але німецька влада не виключає і такого варіанту

135

Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Файзер допускає блокування месенджера Телеграм у країні, оскільки його використовують злочинці й екстремісти. Натомість компанія не реагує на звернення німецького уряду щодо блокування такого контенту.

Про це Файзер заявила в інтерв’ю Die Zeit. За її словами, Телеграм популярний серед екстремістів і тих, хто виступає проти коронавірусних обмежень.

У месенджері, зокрема, часто публікують погрози розправою на адресу політиків, науковців і активістів, а провайдери не можуть заблокувати заборонений контент.

Ненсі Файзер стверджує, що німецький уряд надіслав звернення до офісу Телеграм, але відповіді звідти не отримав.

«Сьогодні офіс Телеграм у Дубаї, завтра, можливо, на Кайманових островах», – пояснили керівниця МВС Німеччини.

Вона додала, що спільно з колегами в інших країнах Європи шукає рішення щодо месенджера.

«Зрештою, повне відключення Телеграм стало би крайнім заходом. Для цього потрібно вичерпати всі інші можливості вирішення проблеми», – зазначила Файзер.

З 2018-го року в Німеччині набув чинності закон, який зобов’язує соцмережі видаляти контент, визнаний судом незаконним чи екстремістським, протягом 24-ох годин під загрозою великих штрафів – до 50-ти мільйонів євро.

У червні 2021-го року Der Spiegel повідомляв, що уряд Німеччини розглядає можливість штрафування Телеграм на 55 мільйонів євро за відмову видаляти контент. Месенджер теж не відповідав на запити німецької влади.

Нагадаємо, що в грудні Німеччина призупинила супутникове мовлення російського німецькомовного новинного каналу Russia Today через відсутність ліцензії. У Москві на офіційному рівні висловили невдоволення щодо цього.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі