НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > У Німеччині планують вводити четверту дозу вакцини

У Німеччині планують вводити четверту дозу вакцини

Четверта доза захищає від інфекцій та важкого перебігу захворювання

256

У Німеччині експерти німецької Постійної комісії з вакцинації (STICO) планують найближчим часом запропонувати вводити четверту дозу вакцин проти коронавірусу.

Як повідомляє видання Spiegel. 

Глава комісії Томас Мартенс  в інтев’ю газетам медіагрупи Funke повідомив, що останні дані з Ізраїлю свідчать про те, що четверта доза показала «деяке покращення захисту від інфекції і більш значне поліпшення захисту від важкого перебігу захворювання».

Відтак, Stiko невдовзі випустить свою рекомендацію щодо цього. Йдеться про другу ревакцинацію існуючими мРНК-вакцинами.

«Щодо вакцин, які були адаптовані до варіанту «Омікрон», то комісія має спочатку дочекатися даних клінічних досліджень Moderna та Biontech/Pfizer», – продовжив Мертенс.

Зазначимо, що в в Ізраїлі вже сотні тисяч людей отримали четверте щеплення.

Також нагадаємо, що 2 лютого у Німеччині зафіксували новий рекорд поширення випадків коронавірусу за добу – 208 498.

Тим не менш, міністр юстиції Марко Бушманн заявив, що багато обмежень у країні можуть бути скасовані наступного місяця. Це залежить від того, за його словами, чи зменшиться кількість випадків захворювання з середини лютого.

Нагадаємо, що з початку січня штам “Омікрон” став домінуючим в Європі. Через стрімке поширення нового варіанту минулого тижня країни фіксували антирекорди за кількістю нових хворих, зокрема, Україна, Франція, Грузія, Швейцарія, Італія, Чехія. Однак, попри те, що у світі фіксують нові COVID-рекорди, країни ЄС починають масово скасовувати більшість карантинних обмежень. Зокрема, уже заявили, що скасовують більшість обмежень: Данія, Англія, Фінляндія, Франція, Норвегія.

Читайте також “Коронавірус у світі. Сотий тиждень. Добові антирекорди та вакцина від “Омікрону””.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"