НТА > НОВИНИ > Новини політики > У Німеччині пояснили, чому не можуть постачати зброю Україні

У Німеччині пояснили, чому не можуть постачати зброю Україні

Берлін не збирається змінювати курс в питанні постачань озброєнь Україні

676

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що Берлін не може постачати зброю Україні через свою роль у Другій світовій війні. Німецька сторона зобов’язана шукати інші шляхи для забезпечення миру.

Про це повідомила агенція Reuters. На Мюнхенській конференції з безпеки Бербок виступила на захист рішення Німеччини не відправляти зброю в Україну для відбиття можливого російського вторгнення.

За її словами, Німеччина і без постачань зброї залишається найбільшим донором.

Державний секретар США Ентоні Блінкен погодився з тим, що західні країни працюють взаємодоповнювальним і скоординованим чином.

«У цьому наша сила – ми стоїмо всі разом, але використовуємо різні ролі підтримки, з нашими різними історіями», – зазначила Бербок і додала, що на теперішній момент не час змінювати курс Берліна в питанні постачань озброєнь Україні.

Нагадаємо, що наприкінці січня міністерка оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт заявила, що країна готова передати Україні 5 тисяч військових касок. Вона оголосила про це на засіданні комітету Бундестагу з питань оборони.

Минулого року посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен теж у схожому стилі пояснила, чому німецький уряд відмовляється надавати Україні зброю. За її словами, для Німеччини Східна Європа є особливою частиною світу, і німецьке керівництво виховала ідея, що німецьких солдатів та зброї тут ніколи не буде.

Раніше посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що Берлін повинен продати Києву оборонне озброєння. За його словами, Німеччина несе моральну відповідальність за майбутнє України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"