НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Німеччині впровадили жорсткі карантинні обмеження

У Німеччині впровадили жорсткі карантинні обмеження

560

З 27 грудня у частині федеральних земель Німеччини почали діяти нові карантинні обмеження для стримування епідемії COVID-19, зокрема, закривають низку закладів та обмежують час роботи ресторанів.

Як пише DW, жорсткіші протиковідні обмеження почали діяти у землях Баден-Вюртемберг, Нижня Саксонія, Бранденбург та Мекленбург-Передня Померанія. В інших федеральних землях обмеження набудуть чинності у вівторок, 28 грудня.

“Так, у Мекленбурзі-Передній Померанії закриті кінотеатри, театри, музеї, внутрішні приміщення зоопарків, басейни та інші місця відпочинку”, – пише видання.

Повідомляється також, що якщо в сім’ї хтось не щеплений від коронавірусу, продовжують діяти більш серйозні обмеження: у гості можна запросити лише до двох осіб з іншого домогосподарства, за винятком дітей віком до 14 років.

У Баден-Вюртемберзі закладам громадського харчування забороняється працювати у період з 22:30 до 5 ранку, і лише у новорічну ніч – пізніше, після першої години ночі.

Федеральні землі просять Бундестаг і федеральний уряд “швидко розпочати підготовку до впровадження загальної обов’язкової вакцинації та в найкоротші терміни представити графік”.

Федеральний уряд прагне досягти охоплення вакцинацією не менше 80%. За словами канцлера Олафа Шольца, йдеться про “проміжну мету”. Наразі 73,5% жителів ФРН мають хоча б одне щеплення.

За даними Worldometers, в Німеччині вже понад 7 млн перехворіли на ковід і 111 тисяч – померли.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"