НТА > НОВИНИ > У Німеччині заявили, що не допомагатимуть зброєю Україні

У Німеччині заявили, що не допомагатимуть зброєю Україні

118
У Німеччині заявили, що не допомагатимуть зброєю Україні

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас відповів на бажання президента України Володимира Зеленського підтримати державу зброєю. Як наслідок – іноземна держава відмовилась.

Про це пишуть декілька ЗМІ із посиланням на DW.

Маас стверджує, що Україна може вирішити конфлікт політичним шляхом, а поставка зброї не відіграє жодної ролі, а тому Німеччина не плануватиме допомогу.

Втім, як додає міністр, підтримка полягатиме в тому, що ФРН не заперечуватиме самооборону України у межах “нормандського формату”.

Крім цього Гайко нагадав, що Берлін з 2014 року підтримує Київ наданням двох мільйонів євро у цивілізованому секторі та закликає Росію врегулювати конфлікт на сході мирним шляхом.

Нагадаємо, що раніше Володимир Зеленський заявив, що Німеччина не надала жодної військової допомоги, втім, “могла б і мала це зробити”.

Також, Президент України Володимир Зеленський не виключає вірогідності повномасштабної війни з Росією. На його думку, її початок можливий у будь-який момент до кінця вересня, а саме до 12-16 вересня, поки триватимуть навчання “Захід-2021”.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі