НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Норвегії активісти “Грінпіс” заблокували шлях російському танкеру з нафтою

У Норвегії активісти “Грінпіс” заблокували шлях російському танкеру з нафтою

206

У Норвегії активісти міжнародної організації захисту навколишнього середовища “Грінпіс” заблокували шлях російському танкеру з нафтою.

Про це пише Reuters із посиланням на заяву Greenpeace, – передає “Економічна правда”.

За даними агентства, активісти підпливли до танкера на невеликому човні та прикували себе до якірного ланцюга на знак протесту вторгнення Росії в Україну. Саме судно, що прямувало у бік терміналу компанії Esso Norway, зараз стоїть за 70 км на південь від Осло.

“Нафта лежить в основі не лише кліматичної кризи, а й воєн та конфліктів. Я вражений тим, що Норвегія працює як вільний порт для російської нафти, яка, як ми знаємо, фінансує путінську війну”, – сказав голова Greenpeace Norway Фроде Плейм.

Раніше представник нафтової компанії Esso Norway підтвердив виданню Borsen, що до країни продовжуються постачання російської нафти. При цьому контракти були укладені ще до початку військових дій, а оформлення нових не планується, уточнив спікер Esso.

Greenpeace закликала норвезький уряд заборонити імпорт російського викопного палива і заявила, що норвезький підрозділ Exxon Mobil Esso має скасувати будь-які контракти на такий імпорт з Росії після вторгнення в Україну.

“Esso Norway погодилася купити нафту ще до початку війни і не має планів щодо подальших закупівель у Росії, сказав представник компанії норвезькій щоденній газеті Dagbladet”, – пише агентство.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі