НТА > НОВИНИ > Війна > У Новій Каховці окупанти можуть готувати пастку для ЗСУ, – ексзаступник генпрокурора

У Новій Каховці окупанти можуть готувати пастку для ЗСУ, – ексзаступник генпрокурора

1075

Вихід знекровлених окупантів із Нової Каховки може бути справді логічним кроком, утім до таких “жестів” ворога треба ставитися обачно. Цілком імовірно, що вони готують пастку для ЗСУ.

Таке припущення в ефірі “Говорить Великий Львів” зробив перший заступник добровольчого формування територіальної громади Києва «ПАТРІОТ», перший заступник Генерального прокурора (2003-2010 рр., 2014-2019 рр.) Микола Голомша.

 

На його думку, в росіян складна ситуація із тиловим і бойовим забезпеченням на півдні, де українські сили оборони вже тривало б’ють по складах зі зброєю, по командних і логістичних пунктах. Вочевидь, триматися тут їм складно.

“Але у чому тут небезпека і приховане зло. У них усі бойові точки наведення готові, щоб вдарити по наших ЗСУ, якщо вони зайдуть у Нову Каховку. Тому поспішати не треба. Адже можливе таке, що вони окопаються у житлових будинках. Вони мали змогу підготувати сили і засоби до цього”, – пояснив він.

Окрім того, наголосив Голомша, ніхто не знає, які плани у Генштабу ЗСУ, на що він націлений і на якому напрямку готує наступ.

Нагадаємо, що сьогодні Генштаб ЗСУ повідомив, що росіяни повністю залишили Нову Каховку. Пізніше спростував цю інформацію.

Як розповіла в ефірі “Говорить Великий Львів” речниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк, окупанти намагаються створити враження, що вони покинули Нову Каховку. Цілком імовірно, що росіяни готують певну репетицію до якоїсь події.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"