НТА > НОВИНИ > У Новий 2022 рік – з гарним настроєм і українськими виконавцями. Святковий концерт на NTA

У Новий 2022 рік – з гарним настроєм і українськими виконавцями. Святковий концерт на NTA

Сьогодні Новий рік «запалюватимуть» TABAKOV, Юлія Думанська, гурти “Rock-H”, “АНЦЯ”, “Йорий Клоц”, “МЕРІ”, “Піккардійська терція

830

Справжній український святковий концерт для зустрічі Нового року відбудеться сьогодні, 31 грудня, на телеканалі NТА. Чи не вперше на телебаченні – виконавців винятково з патріотичною та проукраїнською позицією: TABAKOV, Юлія Думанська, гурти “Rock-H”, “АНЦЯ”, “Йорий Клоц”, “МЕРІ”, “Піккардійська терція” та багато інших зіркових гостей запалять 2022-ий.

«Як зустрінеш рік – так його і проведеш». Завдяки цьому прислів’ю і народилась ідея створити справжній Новий рік на телеканалі NТА.

«Ми підібрали ексклюзивних виконавців і гурти, які мають чітку проукраїнську позицію, не гастролюють в країні агресора. Для нас це дуже важливо, тому що відстоюємо разом із командою проукраїнські цінності щодня. І новорічна святкова ніч не могла стати винятком», – розповідає редакторка новорічного концерту на NТА  Марія Шиманська.

Провести 2021-ий та зустріти 22-ий глядачі NТА  зможуть у компанії телеведучої Мар’яни Оленської та радіоведучого Дмитра Благого.

“Ми довго думали, як прикрасити цю студію до концерту. Буде багато пшениці, колосків, з яких із  давніх-давен робили дідуха. Це символ родючості, добробуту, який захищав хату від усього лихого. Саме цього ми зичимо нашим глядачам у Новому році», – розповіла ведуча Мар’яна Оленська.

“В Україні треба популяризувати українське. Це дивно звучить, але я радий, що є люди, які цим займаються, і я радий долучитися до цього класного українського проєкту”, – каже ведучий справжнього українського новорічного вечора Дмитро Благий.

Отже, не пропустіть справжній український Новий Рік на телеканалі NТА вже 31 січня о 21:00.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
3
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"