НТА > НОВИНИ > Новини світу > СOVID-19: У Нью-Йорку невакцинованих медиків заміщатимуть нацгвардійці

СOVID-19: У Нью-Йорку невакцинованих медиків заміщатимуть нацгвардійці

82

Губернаторка Нью-Йорка Кейті Гокул розглядає можливість залучення Національної гвардії і медиків з інших штатів, щоб заповнити кадровий дефіцит в лікарнях, якщо не всім медикам вдасться до понеділка пройти обов’язкове щеплення від СOVID-19.

Про це повідомляє Голос Америки.

Гокул заявила, що її план передбачає оголошення надзвичайного стану у штаті, і це дозволить збільшити надходження медпрацівників з інших штатів, країн або тих, хто пішов на пенсію.

За її словами, штат вивчає можливість залучення військових Національної гвардії, які мають медичну підготовку, для укомплектування лікарень та інших медичних закладів.

За даними офісу губернатора, у штаті Нью-Йорк невакцинованими лишаються близько 70 тис. працівників, це практично 16% з усіх 450 тис. співробітників медичних закладів.

Свій план медичного забезпечення штату вона оголосила на фоні широкого конфлікту між лідерами американських штатів і федеральним урядом. Адміністрація президента США виступає за обов’язкову вакцинацію від СOVID-19 медиків, держслужбовців та працівників великих компаній. Втім деякі представники місцевих влад – проти обов’язкового щеплення.

Ми продовжуємо боротьбу проти СOVID-19, щоб захистити наших близьких. Я вдячна усім медпрацівникам, які зробили щеплення, і закликаю всіх медиків, які ще не вакциновані, зробити це зараз, щоб вони мали змогу продовжувати надавати медичну допомогу”, – сказала губернаторка під час презентації плану.

Медики, звільнені за відмову від вакцинації, не зможуть отримати страховку по безробіттю, зазначили в офісі губернатора. Виключенням може бути лише пред’явлення довідки від лікаря, що вакцина протипоказана.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі