НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Пентагоні розповіли деталі майбутнього візиту міністра оборони США до України

У Пентагоні розповіли деталі майбутнього візиту міністра оборони США до України

190

Міністр оборони США Ллойд Остін наступного тижня відвідає Україну та зустрінеться з президентом України Володимиром Зеленським та міністром оборони Андрієм Тараном.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони США.

У відомстві зазначили, що міністр в ході зустрічей підтвердить непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

У ході зустрічей буде обговорено прогрес Києва у впровадженні тих реформ в системі оборони, які необхідні для просування євроатлантичних прагнень України і регіонального співробітництва між союзниками та партнерами в чорноморському регіоні.

“Міністерство оборони США неухильно підтримує європейських союзників та партнерів перед лицем дестабілізуючих дій Росії у критично важливому регіоні Чорного моря, і міністр оборони очікує зустрічі з колегами та іншими високопосадовцями, щоб підтвердити відданість США безпечній, стабільній, та заможній Європі”, – йдеться у повідомленні.

Крім візиту до України Ллойд Остін також планує відвідати Грузію та Румунію. Крім того, у Бельгії він проведе зустріч з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Як повідомлялося, міністр оборони України Андрій Таран та Міністр оборони США Ллойд Остін 31 серпня 2021-го року у Вашингтоні підписали Рамкову угоду щодо стратегічних основ оборонного партнерства між Міністерством оборони України та Міністерством оборони США, яка посилює міцне стратегічне оборонне партнерство між відомствами двох держав.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі