НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Пентагоні розрахували, чи зможе Росія воювати з НАТО

У Пентагоні розрахували, чи зможе Росія воювати з НАТО

Північноатлантичний альянс володіє найпередовішими можливостями у військовій сфері

423

Президент Росії Володимир Путін не бажає конфлікту з НАТО. Такий висновок зробив сьогодні очільник Пентагону Ллойд Остін.

Про це написав у твітері журналіст Джеф Селдін. За словами міністра оборони США, якщо Росія вирішить напасти на когось із членів НАТО, то це відразу змінить правила гри.

«Якщо подивитися на розрахунки Путіна… Моя думка така, що Росія не хоче брати на озброєння НАТО», – заявив Остін.

Як відзначив голова Пентагону, у НАТО є 1,9 мільйона військовослужбовців. Водночас Альянс володіє найпередовішими можливостями у військовій сфері. Якщо ж Росія наважиться, то це відразу переросте в «інший вид суперництва».

«Ми відстежуємо це щодня. Це одна з найважливіших речей, які ми робимо, відстежуючи потенційний ризик ескалації в будь-якій сфері. Чи готові США відповісти, якщо Росія з якоїсь причини піде на ескалацію? Моя коротка відповідь: звичайно, що так. У воєнному плані ми здатні відповісти на будь-яку форму чи спосіб ескалації за вказівкою президента», – додав генерал Марк Міллі.

Нагадаємо, що в НАТО не мають даних, які би вказували на те, що російський ядерний арсенал привели на вищий рівень готовності. В Альянсі роблять усе для того, щоби мінімізувати такі ризики.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі