НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Пентагоні запевнили, що США не будуть зменшувати чисельність військ в Європі

У Пентагоні запевнили, що США не будуть зменшувати чисельність військ в Європі

90

Сполучені Штати не збираються зменшувати чисельність розміщених у Європі американських військ у якості домовленостей із Москвою.

Про це заявив представник Пентагону Джон Кірбі у Twitter.

Раніше NBC News із посиланням на представника адміністрації американського президента повідомили, що Вашингтон нібито готовий домовитись про скорочення військ та навчань у Східній Європі, якщо Москва також погодиться скоротити свої сили.

Представник Пентагону ці чутки спростував.

“Були повідомлення NBC News про варіанти, які США розглядають перед переговорами з Росією. Можемо однозначно заявити, що ми не розглядаємо скорочення контингенту у Європі чи зміни позиції там. Також не розглядається зміна чисельності військ у країнах Балтії та у Польщі”, – заявив він.

Нагадаємо, високопоставлені американські чиновники заявили, що Сполучені Штати готуються до введення нових економічних санкцій проти Росії у разі її агресії проти України.

У зв’язку із загостренням ситуації на кордоні з Україною, Росія і США 10 січня проведуть ще одні переговори, у ході яких обговорюватимуть тему розміщення ракет у Європі та масштаби військових навчань.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі