НТА > НОВИНИ > Новини світу > У Північній Кореї засудили на страти чоловіка через «Гру в кальмара»

У Північній Кореї засудили на страти чоловіка через «Гру в кальмара»

550

У Північній Кореї засудили на смерть чоловіка, який привіз до країни копію популярного серіалу “Гра в кальмара”. Ще шістьох студентів засудили до п’яти років виправних робіт.

Про це повідомляє Radio Free Asiа.

Як відомо, студент провіз з Китаю до Північної Кореї файл південнокорейського серіалу на USB-носії. Згодом він продав копаї серіалу кільком іншим студентам, після чого його заарештувала одна зі спецслужб КНДР. Чоловіка засудили на смертну кару.

Студента, який купив флешку, засудять до довічного, а шістьох інших його друзів, які дивилися з ним серіал, засудили до пʼяти років виправних робіт.

“Швидше за все їх відправлять у вугільні шахти або до аграрного регіону країни, тож інші викладачі побоюються, що це може статися з ними”, – повідомило джерело RFA.

Додамо, що у Північній Кореї діють суворі заборони на будь-які матеріали з Південної Кореї чи інших країн. Також у КНДР заборонено переглядати іноземні медіа, а також заборонена південнокорейська поп-культура. Раніше у Північній Кореї заявили, що “Гра в кальмара” відображає корупцію та аморальність півдня.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"